Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je MyBodyManager fitness trenér

MyBodyManager online trenér pro fitness

 

MyBodyManager.cz je doslova revoluční a high-tech řešení pro fitness, posilování a kulturistiku.

Každý z nás je jiný. Náš online systém je jedinečný fitness trenér, pomocí kterého se dosažení cílů stane jednodušším. Po zadání fyzických proporcí ti vygenerujeme přesný tréninkový plán na míru. Navíc, rozpis se přizpůsobuje tomu, jak trénuješ. Zohledňuje intenzitu, tvrdost tvých tréninků tak, aby byl každý tvůj trénink optimální, a ty jsi dosáhl největší možný pokrok.

 

Důvody, proč s námi dosáhneš svého cíle?

1.MyBodyManager je inteligentní.

MyBodyManager.cz dynamicky a efektivně upravuje tréninkovou sestavu přesně podle tvého progresu. Pokud systém vypočítá, že se neumíš přiblížit ke svému cíli, upraví trénink s ohledem na tvé možnosti tak, aby si ho zvládl.

2. Každý je pro náš jedinečný.

Nejsi "další". Ne, u nás nedostaneš univerzální tréninkový rozpis do posilovny, který nezohledňuje tvoje zkušenosti s cvičením, sílu. Každý je pro nás jedinečný. Trénink pro začátečníky nebo trénink pro zkušené?  My nabízíme přesný a detailní tréninkový rozpis na každý den. Každý dostane svůj plán přizpůsoben jemu. Unikátní plán. A navíc, online podpora pro fitness zcela zdarma.

3. Jsme tu pro Vás. Online fitness trenér na míru!

Kromě toho, že nabízíme vypracování tréninkových plánů na míru a jejich kontrolu, nabízíme i odborné poradenství v oblasti fitness pro každého. To znamená, že nás můžete kontaktovat e-mailem. Každému se snažíme pomoci dosáhnout cíl.

MyBodyManager.cz Online trénink!
 

Registrace v MyBodyManager

 

 

 

 

  fitness trénink na míruonline trenér posilováni, fitness trénink, jak začít trénovat, osobní online trenér,trénink na míru  
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 6964
Měsíc: 182
Den: 7